KONST / Litografier / Färglitografi 11525516
nr 1152 5516
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 127/150, Frida Kahlos nattvandring, motivet: 44x25
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:14:46
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
500 kr
600 kr